01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Днем захисника України

Шановні ветерани Другої світової війни та Збройних Сил, учасники АТО, військовослужбовці, дорогі земляки! 
Прийміть щирі вітання з Днем захисника України – найвизначнішим святом свідомого патріотизму, історичного подвигу волелюбних борців за незалежність та територіальну цілісність рідної землі! 
Символічно, що визначна дата 14 жовтня базується на споконвічних істинах військової честі, звитяги, мужності, правди, моральних основ боротьби. Споконвіків українці вірять, що Матір Божа захищає визволителів української землі, тому в свято Покрови Пресвятої Богородиці відзначаємо і День славетного Українського козацтва. 
Подвиг захисників Вітчизни — це та велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодній політичній кон’юнктурі, жодним змінам у сучасному мінливому і жорсткому світі. 
Захист України – це праця, покликання і присяга самому собі всього українського народу: волонтерів, медиків, військових, мирних громадян які підтримують армію.. 
Нехай Пресвята Богородиця, яка століттями вважалась захисницею доблесного українського війська, дарує усім нам мудрості, витримки й сил на цьому шляху. Бажаю усім доброго здоров’я, миру і злагоди, нових значних звершень у справі служіння Українському народові! 
Слава Україні! Слава її мужнім захисникам! 
З повагою голова райдержадміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Днем захисника України .
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору