В ОБЛАСТЬ НАДІЙШЛА ЧЕРГОВА ПАРТІЯ ВАКЦИН

За інформацією заступника директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Марії Поліщук, відповідно до Наказу МОЗ України №1032 від 4.10.2016 р., Чернівецька область отримала вакцину для профілактичних щеплень від дифтерії та правця. Це – адсорбована вакцина зі зменшеним вмісто антигену, придбана за кошти державного бюджету. Цього разу в область її надішло 41040 доз, що разом із попередніми поставками вакцини для щеплень від дифтерії і правця складає близько70% її річної потреби для нашої області.

Згідно з наказом ДОЗ №727 від 13.10.2016 р., вся отримана вакцина рівномірно розподілена по всіх адміністративних територіях області. Тому медики закликають батьків, діти котрих мають порушення календаря щеплень, звернутися до медичних закладів для проведення профілактичної вакцинації дітей від дифтерії та правця.

Про це інформує Департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - В ОБЛАСТЬ НАДІЙШЛА ЧЕРГОВА ПАРТІЯ ВАКЦИН.