В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а віднедавна й День захисника України. Сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем Київської Русі, козацтва, визвольного руху та тисячолітньої християнської традиції. Тому поєднання цих трьох свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги народу до них.

З цієї нагоди, 14 жовтня, в смт Глибока біля пам’ятника «Борцям за волю України» відбулась панахида за загиблими воїнами та молитва за здоров’я всіх, хто нині боронить східні кордони нашої держави. Організаторами заходу є громадська організація «Народний Дім Глибоччини» та релігійна громада церкви рівноапостольної Княгині Ольги УПУ КП. Відслужив поминальну панахиду настоятель церкви рівноапостольної Княгині Ольги УПУ КП отець Роман. Участь в заході взяли голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук та керівник апарату райдержадміністрації Валентина Безверхня.

Звертаючись до присутніх Георгій Васильович зазначив, що сьогодні нащадки славних козацьких традицій, зі зброєю в руках, стоять на захисті наших родин, нашої країни, майбутнього України. Керівник районної виконавчої влади побажав усім мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На Глибоччині вшанували усіх, хто у різні часи стояв на захисті нашої Батьківщини.