Ілля Лопуляк відвідав комунальний заклад «Глибоцький районний центр ПМСД»

Здоров’я нації – один із важливих показників соціально-економічного розвитку сучасної держави. Питання його збереження є, перш за все, питанням переорієнтаційної роботи медичної галузі в напрямку активного впровадження здорового способу життя, попередження та виявлення захворювань на стадії, коли боротьба з недугою є найбільш ефективною і найменш затратною.

20 жовтня виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Ілля Лопуляк, в рамках робочої поїздки, відвідав комунальний заклад «Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» де поспілкувався з головним лікарем Марією Мельничук. Посадовець оглянув приміщення закладу та ознайомився з роботою даного закладу.

В рамках  цієї ж поїздки Ілля Костянтинович відвідав управління ветеринарної медицини  де оглянув проведення ремонту приміщень даної установи та наголосив на необхідності в найкоротші терміни завершити ремонтні роботи для належного функціонування закладу.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Ілля Лопуляк відвідав комунальний заклад «Глибоцький районний центр ПМСД» .