У місті Ужгород на базі спорткомплексу «Юність» з 27 вересня по 1 жовтня 2016 року проходили фінальні змагання XVIIІ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців України.

Змагання відбулися за сприяння Національного агентства України з питань державної служби, Міністерства молоді та спорту України, Центрального комітету профспілки працівників державних установ України, Закарпатської обласної державної адміністрації та Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Участь у змаганнях взяли 23 команди, сформовані з числа державних службовців територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, обласних, районних, Київської міської державної адміністрації. Загальна кількість учасників склала 431 особу. Змагання проходили з п’яти видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки. Команда державних службовців Чернівецької області посіла 21 загальнокомандне місце.

Приємно відзначити стабільні результати, які демонструє впродовж кількох років участі у Спартакіадах, Наталя Цвентарна, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Хотинської районної державної адміністрації. Цього разу вона посіла почесне друге місце з шашок та нагороджена дипломом і срібною медаллю.

Переможцями фінальних змагань XVIIІ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців у загальнокомандному заліку стали:

1 місце – команда Хмельницької області.

2 місце – команда Закарпатської області.

3 місце – команда Запорізької області.

Переможці змагань нагороджені дипломами, кубками та почесними грамотами.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Фінальні змагання XVIIІ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців України.