01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Завершився щорічний Всеукраїнський конкурс “Кращий державний службовець”

Цими днями в Інституті педагогіки Національної академії педагогічних наук України відбулася урочиста церемонія закриття щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”.

Голова Національного агентства України з питань державної служби, голова Оргкомітету Костянтин Ващенко подякував державним службовцям за участь у конкурсних випробуваннях та висловив сподівання, що їх професійні знання та навички будуть корисними під час реформування державної служби і державного управління в Україні.

Привітав учасників із завершенням конкурсу також заступник Міністра Кабінету Міністрів України Володимир Федорчук, який зачитав вітальний лист від Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Заступник Голови профспілки працівників державних установ України Наталія Титаренко вручила нагороди переможцям у номінаціях «Гордість профспілки» та «Молодість – майбутнє профспілки».

 

Учасникам третього туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”, серед яких  Чернівецька область була представлена Юлією Королюк, начальником відділу внутрішньої політики та доступу до публічної інформації Вижницької районної державної адміністрації, вручено сертифікати про підвищення кваліфікації за програмою короткострокового семінару з питань новацій законодавства про державну службу, лідерства та ефективних комунікацій, проведеного для учасників конкурсу Державним вищим навчальним закладом «Університет менеджменту освіти». Представниця Буковини посіла дванадцяте місце серед тридцяти учасників у своїй номінації.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Завершився щорічний Всеукраїнський конкурс “Кращий державний службовець”.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору