Відбулась щомісячна нарада з соціальними працівниками

30 листопада, в Глибоцькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася щомісячна нарада з соціальними робітниками. Розглянуто наступні питання:

1. Відзначення Міжнародного дня інвалідів;

Директор терцентру Максимюк Є.М. повідомила, що з нагоди Міжнародного дня інвалідів, який відзначається 3 грудня, терцентр звернуся до приватних підприємців смт.Глибока з метою формування подарункових наборів для підопічних терцентру - інвалідів Глибоцької ОТГ. А також дала вказівку соціальним робітникам звернутися до сільських рад, до приватних підприємців сіл, релігійних громад, щоб не залишити поза увагою всіх підопічних-інвалідів терцентру.

2. Моніторинг та оцінка якості надання соціальних послуг;

Заступник директора Романюк В.В. доповіла присутнім про те, що з метою дотримання вимог Державних стандартів соціальних послуг в терцентрі проводиться моніторинг та оцінка якості надання соціальних послуг. В терцентрі створена комісія з моніторингу та оцінки якості надання соціальних послуг, яка здійснює моніторинг по соціальних послугах “догляд вдома” та “консультування”.

3. Здача щоденників за 2016 рік;

Заввідділенням соціальної допомоги вдома Алергуш О.І. дала вказівку соціальним робітникам підготувати щоденники роботи до здачі. Звернути увагу на відповідність послуг до індивідуальних планів та наявність підписів підопічних.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулась щомісячна нарада з соціальними працівниками.