01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій інформує

Районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доводить до відома мешканців району, що за інформацією Українського гідрометцентру  протягом 2-3 грудня у зв’язку з переміщенням циклону з північного заходу  на більшій частині  території країни  очікуються  сильні опади у вигляді мокрого снігу, ожеледь, хуртовини та пориви вітру до 17-22 м/с, приріст снігового покрову становитиме 15-20 см.

Комісія рекомендує: не виходити на вулиці без необхідності,  обмежити пересування транспортом, триматись подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, не ходити  під розлогими  деревами під час перебування на вулиці.

 У разі виникнення на території населених пунктів надзвичайних ситуацій, пов’язаних  з погіршенням погодних умов, терміново інформувати  відділ   взаємодії з правоохоронними  органами,   оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату  райдержадміністрації  (контактні  телефони  2-46-31,    2-45-42, 2-43-85).

 

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій інформує.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору