Георгій Придій провів позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

01 грудня голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За інформацією Українського гідрометцентру  протягом 2-3 грудня у зв’язку з переміщенням циклону з північного заходу  на більшій частині  території країни  очікуються  сильні опади у вигляді мокрого снігу, ожеледь, хуртовини та пориви вітру до 17-22 м/с, приріст снігового покрову становитиме 15-20 см.

Комісією обговорено заходи, які необхідно вжити службами району для ліквідації можливих наслідків несприятливих погодніх умов. За результатами роботи комісії прийнято відповідні рішення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів позачергове засідання комісії ТЕБ та НС.