Шановні працівники статистики!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.
Ваша праця є надзвичайно потрібною і актуальною для аналізу і прийняття рішень у різних сферах діяльності на всіх рівнях державного управління. Щоденна наполеглива праця працівників статистики у районі дає змогу оперативно і дієво впливати на окремі проблемні питання, розробляти прогнозні показники соціально – економічного розвитку району.
Переконаний, що ви й надалі об’єктивно відображатимете реальний стан речей, орієнтуючись на міжнародні норми діяльності. Нехай запорукою вашої успішної роботи буде високий професіоналізм, відданість справі та відповідальне ставлення до неї.
Бажаю Вам, шановні працівники статистики району, щастя, здоров'я та подальших успіхів у виконанні почесного державного завдання, ефективності праці в ім'я процвітання нашого краю та України.

З повагою голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Днем працівників статистики України.