Шановні жителі району, земляки!
5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера. Це свято кожного, хто хоча б раз за покликом серця допомагав людям, які того потребували, не чекаючи нагород, подяк і визнання. Волонтерство – це мистецтво налагодження добрих відносин між всіма людьми.
Нині для України це свято є, як ніколи, важливим і актуальним. У зв'язку з війною на Сході країни слово «волонтер» активно ввійшло в наше життя. Правий той, хто каже, що якби не волонтери, ми б вже давно програли війну з Росією. Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті, а українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави.
Дякую всім землякам-волонтерам за чуйне, патріотичне серце, невтомність та енергійність, за підтримку держави, армії, народу у важкий час. Ви є взірцем для майбутніх поколінь!
Зичу міцного здоров’я, щастя і добра, родинного затишку і мирного неба над незалежною Україною!

З повагою голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Міжнародним днем волонтера.