Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил України!
Щиро вітаємо вас із Днем Збройних Сил України!
Армія — запорука суверенітету та незалежності держави, один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави.
Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, які здобували перемогу у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої світової війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.
У цей святковий день з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Батьківщині, хто стояв у витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян.
Щиро вітаю всіх військовослужбовців району з Днем Збройних Сил України. Бажаю усім вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення усіх ваших мрій і побажань.

З повагою голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Днем Збройних Сил України.