Сьогодні, 06 грудня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук та начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій Михайло Трошин привітали військовослужбовців Глибоцького районного військового комісаріату з Днем Збройних сил України. У привітальному слові Георгій Васильович подякував працівникам військомату за тяжку і наполегливу працю та відмітив, що поставлені державою завдання, які вони виконують - це клопітка праця, яка несе значне моральне навантаження. Керівник районної виконавчої влади зауважив, що призначення національного війська – служити українському народові. Це найвища честь, покликання і обов’язок Збройних Сил України, а також побажав завжди залишатися вірними присязі та забезпечувати надійну оборону Вітчизни.

Керівники районної влади вручили почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради кращим працівникам військового комісаріату.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Керівники району привітали колектив військового комісаріату з Днем Збройних сил України.