Ілля Лопуляк привітав громаду села Петричанка з храмовим святом

19 грудня християни відзначають одне з найбільших свят - День Святого Миколая. За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість. З поміж великих святих угодників Божих святитель Миколай Чудотворець користується особливою любов’ю нашого народу.
В цей своє храмове свято відзначають прихожани церкви села Петричанка. У святковому богослужінні та хресній ході участь взяли заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Іллі Лопуляка. Зі щирими словами привітання до прихожан звернувся Ілля Константинович: «Нехай Господь і надалі обдаровує всіх Вас щасливими літами, міцним здоров’ям, духовною силою та наснагою, дарує Вам всесильну свою допомогу у щирій праці на славу Церкви Христової».

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Ілля Лопуляк привітав громаду села Петричанка з храмовим святом .