Георгій Придій провів зустріч з представниками ОБСЄ

20 грудня голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій за участі начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату РДА Михайла Трошина та військовогокомісара Глибоцького РВК Івана Ванзаря провів робочу зустріч з  представниками Моніторингової Місії Організації Безпеки і Співробітництва в Європі.  Під час зустрічі Георгій Васильович поінформував представників спеціальної моніторингової Місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі щодо суспільно-політичної ситуації у Глибоцького районі та поділився власним баченням перспективного розвитку району. Основною темою для обговорення були також питання пов’язані з інвестиційним кліматом в районі, проходженням мобілізаційних демобілізаційних процесів, призов на строкову військову службу та військова служба за контрактом.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів зустріч з представниками ОБСЄ.