19 грудня голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій разом з головою районної ради Петром Панчуком, головою Глибоцької ОТГ Григорієм Ванзуряком та представником Глибоцької районної ради ветеранів Михайлом Горобцем привітали з днем народження політв`язня Зеленка Тітуса Васильовича.
«Вклоняюся Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед важкими випробуваннями. Сердечно вдячний Вам за багаторічну самовіддану працю. Радію, що, переживши багато бурхливих подій, Ви сьогодні зустрічаєте свій день народження у колі рідних та близьких Вам людей. Бажаю міцного здоров’я, радості й благополуччя на довгі щасливі роки» - зазначив Георгій Васильович.
Керівники району нагородили Тітуса Васильовича почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради за активну громадянську та життєву позицію, а також вручили матеріальну допомогу.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій: Історія життя кожного з таких людей складає частину історію нашої Батьківщини.