Шановні працівники енергетичної галузі району!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Деня енергетика!
Сьогодні неможливо уявити собі життя громадян або розвиток будь-якої галузі народного господарства без електричної енергії, яку Ви своєю наполегливою працею доносите до кожної оселі, кожного підприємстваГлибоччини.
Символічно, що професійне свято енергетиків співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли їх робота найбільш помітна.
Слова вдячності та поваги усім, хто присвятив цій сфері діяльності власне життя, кому тисячі сімей нашого району завдячують теплом і світлом у своїх домівках. Високо ціную великі зусилля, мужність та вміння, яких вимагає нелегка праця енергетика.
Від щирого серця бажаю всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя вам і вашим сім’ям!

З повагою голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Днем енергетика.