Відгомоніло свято народної музики

Народні інструменти - це стоголосий волі дзвін,
це пісні сила чарівлива.
Це - нації духовний меч, її історії окраса.

Я.Чорногуз

23 грудня в Глибоцькому районному комунальному будинку творчості та дозвілля відгомоніло свято народної музики з нагоди відзначення 50-річчя з дня заснування оркестру народних інструментів. Впродовж вечора гості мали можливість не лише послухати музичні композиції у виконанні колективу, а й дізнатися історію створення оркестру. Привітати ювілярів із знаменною датою завітали голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій та голова районної ради Петро Панчук.
«Ви здобули заслужену славу не тільки на теренах районуі, а й далеко за його межами. По своїй квітучій творчій ниві несете у широкий світ пісню нашого багатонаціонального народу. Дякую Вам за любов до буковинської пісні, а також – за збереження народних традицій рідного краю.Тож від щирого серця бажаю всім учасникам колективу не втрачати природнього запалу, енергії і продовжувати нести у світ красу народної пісні. Невичерпної енергії, міцного здоров'я, благополуччя, натхнення у жздійсненні всіх починань та нових художніх звершень Вам» - зазначив Георгій Придій.
Георгій Васильович вручив подяку та цінний подарунок оркестру народних інструментів.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відгомоніло свято народної музики.