Дорогі земляки!
Прийміть щиросердні вітання з величним святом Різдва Христового, яке нині відзначають християни західного обряду.
Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки. Її промені несуть радість у кожну сім'ю, у кожну домівку.
За святковою вечерею із родинами, старими друзями і добрими сусідами ми ділимося спогадами про радощі і прикрощі, будуємо нові плани, плекаємо світлі мрії та надії.
Нехай із першою різдвяною зіркою у ваш дім зійде Боже благословення, добробут, мир і злагода, а ці святкові дні принесуть радість у наші серця та наповнять душу любов’ю і теплом!

Хай смачна кутя удастя,
хай в сім’ї панує щастя.
Щоб весела коляда
мир вам в хату принесла.
Щоб весело і багато
провели Різдвяне свято!

З найкращими побажаннями голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Різдвом Христовим християнам західного обряду.