Працівників культури району привітали з професійним святом

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, що відзначається в нашій державі 9 листопада, в залі засідань районної ради відбулися урочистості. З професійним святом усіх творчих людей вітали 6 листопада.
Участь у заході взяли голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, заступник голови РДА Ілля Лопуляк, заступник голови районної ради Іван Звоздецький та в.о. начальника відділу культури та туризму Інна Шманько.
З вітальним словом до присутніх звернувся Георгій Придій, який зазначив: «Завдяки вашій творчості вдається оберігати вікові традиції нашого народу.

Сьогодні, у непрості для нашої держави часи, своєю самовідданою працею ви робите неоціненний внесок у розбудову України. Саме завдяки вам у нашому суспільстві відроджується духовність, адже ви дбаєте про базові поняття, що об’єднують наш народ – про українську пісню, поезію, танець, про українську книгу, про наші музеї, про нашу національну культуру».
Для всіх присутніх виступили кращі аматори району. Вони в черговий раз довели, що працівники культури та аматори – це творчі й багатогранні особистості, які вміють дарувати радість та естетичне задоволення навіть у такий непростий для нашої держави час.
Наприкінці, найкращих працівників культури та аматорів народного мистецтва нагородили  почесними грамотами.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Працівників культури району привітали з професійним святом.