Сьогодні, 06 листопада, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій разом з заступником голови РДА Іллею Лопуляком, в рамках робочої поїздки, відвідали село Черепківці, де оглянули якість виконаних робіт по перекритті даху дошкільного навчального закладу. Варто зазначити, що ремонт в даному закладу не проводився протягом 40 років.
Георгій Васильович поспілкувався із завідувачкою дитячого садка Ніною Чорней, вихователями та кухарем. Керівники районної виконавчої влади перевірили якість харчування в ДНЗ.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій: Підтримка навчальних закладів є одним із наших найважливіших завдань районної влади.