Служба порятунку інформує, застерігає радить

Обігрівайте житло-безпечно

Основна  причина пожеж в прохолодний період – це порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електрообігрівальних приладів та пічного  опалення. Запам´ятайте, ніхто з нас не застрахований від пожеж, і ні в якому разі не можна виключати, що з вами може трапитись таке лихо. Якщо ви, цінуєте життя і не хочете піддати небезпеці своїх близьких, запам’ятайте та обов’язково дотримуйтесь, таких основних вимог:

1.Не доручайте пічне опалення дітям, та не залишайте їх без догляду.

2.Не застосовуйте для розпалення печей легкозаймисті речовини.

3. Обов´язково очистіть димоходи та печі від сажі.

4.Не використовуйте саморобні обігрівачі та подовжувачі не перевантажуйте напругу.

5. Встановіть автоматичні запобіжники з каліброваними плавкими вставками заводського виготовлення.

Мушу зазначити, що в нашому районі вже трапилися випадки пожеж причиною яких є саме недотримання цих правил. Так, з початку 2017 року в Глибоцькому районі виникло 5 пожеж, а саме: с. Михайлівка, смт Глибока, с. Коровія, с. Чагор, с. Сучевени. Причина двох пожеж є порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення, а коротке замикання електромережі є причино трьох пожеж.

Будьте обережні, та нехай береже Вас Бог.

Начальник Глибоцького РС УДСНС

Кройтор Руслан

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Служба порятунку інформує, застерігає радить.