01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Відбулась підсумкова нарада працівників культури району

Сьогодні, 03 лютого, за участю начальника управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Віри Китайгородської, голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія, голови районної ради Петра Панчука та начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Олени Рєпіної відбулась нарада з працівниками закладів культури Глибоцького району за підсумками роботи у 2016 році.
В ході наради обговорено наступні питання:
- Про роботу закладів культури у 2016 році. Завдання на 2017 рік;
- Про підсумки роботи клубних закладів Глибоцького району у 2016 році;
- Підсумки роботи бібліотечних установ ЦБС у 2016 році.
Обговорили також питання діяльності закладів культури в умовах реформи децентралізації влади та дійшли висновку, що заклади культури в процесі об’єднання територіальних громад повинні будуть знайти своє місце: окреслити шляхи подальшого існування та визначити нові напрями надання населенню культурно-мистецьких, інформаційних та дозвільних послуг на високому рівні.


До працівників культури звернувся голова районної державної адміністрації Георгій Придій, який звернув увагу присутніх на вдосконалення роботи як клубних, так і бібліотечних установ району, впровадження нових, сучасних методів для розвитку культурного життя району. Також побажав працівникам цієї сфери натхнення та успіхів у роботі.
Кращих працівників закладів культури за підсумками роботи за 2016 рік нагороджено почесними грамотами.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулась підсумкова нарада працівників культури району.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору