Глибоччина долучилась до збору гуманітарної допомоги на Авдіївку

У зв'язку із обстрілами з боку терористичних угруповань, практично без тепла, електро- та водопостачання залишилося місто Авдіївка. Близько 16 тисяч громадян ; України, серед яких жінки, літні люди та діти позбавлені житла, тепла та можливості нормально продовжувати життя. Складність ситуації посилюють сильні морози та постійні обстріли терористами міста із мінометів, установок залпового вогню БМ ГРАД та інших видів забороненого озброєння.

З лютого, з Глибоцької районної державної адміністрації відправлено гуманітарну допомогу для мешканців Авдіївки, постраждалих у результаті кількаденних масованих обстрілів з боку терористичних військ. Дана акція була ініційована обласною державною адміністрацією.

Загалом зібрано гуманітарну допомогу для жителів м. Авдіївка у вигляді: м’ясні та овочеві консервації (3 тонни); крупи (0,5 тонн); цукор (0,120 тонн); одяг (матраци та ковдри) (1,0 тонн); овочі (картопля, капуста, морква, червоний буряк) (1,2 тонн); вода мінеральна (0,5 тонн). Загальна кількість становить 6,32 тонни.

До збору гуманітарної допомоги долучилися: працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, Глибоцький територіальний центр соціального обслуговування, працівники культури та освіти району, Коровійська ЗОШ, Луковицька ЗОШ та 1 Сучевенська ЗОШ, Глибоцька ЦРКЛ, Глибоцький ПМСД, ГО УТМР в Глибоцькому районі, ФГ «Черемшина», ФГ «Злагода», ФГ «Колос», ФГ «Серет», Бурятська, Купська, Карапчівська, Луковицька, Чагорська, Стерченська сільські ради, ПП В.В. Білоус, ПП Д.В. Рожко, ПП С.В. Ковальова, ПП В.І. Веклич, ПП Т.С. Горобець, ПП М.І.Савчук, ПП O.A. Гоян, ПП М.В.Герман, ПП Б.М. Гнатюк, ПП B.C. Бевцик та В.К. Чуляк.

Голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій висловлює подяку за згуртовану взаємодію та дієвий патріотизм всім, хто долучився до збору гуманітарної допомоги для жителів м. Авдіївка.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоччина долучилась до збору гуманітарної допомоги на Авдіївку.