08 лютого заступник голови районної державної адміністрації Ілля Лопуляк відвідав голову Глибоцького районного Товариства інвалідів Миколу Барановича, який проживає в смт Глибока.  В ході зустрічі обговорено надання допомоги інвалідам району. Крім того, Микола Амброзійович поставив ряд важливих питань щодо соціального захисту інвалідів. Ілля Костянтинович запевнив, що всі зазначені проблеми будуть взяті під особистий контроль.

Ілля Костянтинович передав Миколі Амбросійовичу матеріальну допомогу у вигляді продуктів харчування та побажав доброго здоров'я, довголіття, оптимізму та благополуччя.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Ілля Лопуляк відвідав голову Глибоцького районного Товариства інвалідів Миколу Барановича.