Відбулось засідання комісії по розгляду звернень громадян

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та з метою сприяння громадянам у вирішенні відповідно до чинного законодавства питань, з якими вони звертаються до райдержадміністрації та прийняття узгоджених рішень, спрямованих на всебічний, неупереджений та об’єктивний розгляд звернень, діє комісія по розгляду звернень громадян.

Сьогодні, 08 лютого, під керівництвом голови Глибоцької районої державної адміністрації Георгія Придія відбулось засідання комісії по розгляду звернень громадян.

В ході засідання розглянуто неодноразові та повторні звернення жителя с.Купка Цугуй Т.Г. на урядову «Гарячу лінію» з різних питань, лише з початку 2017 року надійшло 58 звернень.

За результатами розгляду звернення Георгій Васильович надав ряд доручень, зокрема, начальнику відділу документообігу та звернень громадян апарату РДА Уляні Паламарюк проводити постійний моніторинг додержання законодавства з питань розгляду звернень громадян, особливо щодо повторних звернень, виявляти причини, що їх породжують, та за результатами такого аналізу вносити в установленому порядку пропозиції щодо розв'язання найбільш актуальних проблем.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулось засідання комісії по розгляду звернень громадян .