01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Умови тимчасового перебування іноземців на території України

Відповідно до п. 3 ст. 9 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» строк перебування іноземців та осіб без громадянства визначається візою, законодавством України чи міжнародним договором України.

Відповідно до п. п. 2 п. 2 «Порядку продовження строку перебування та продовження або скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України», затвердженого Постановою КМУ від 15.02.2012 р. № 150, іноземці можуть тимчасово перебувати на території України не більш як 90 днів протягом 180 днів у разі в’їзду іноземців, які є громадянами з безвізовим порядком в’їзду. Перебування на території України обчислюється шляхом відрахування 180 днів назад від дня контролю (дня, на який необхідно визначити законність перебування іноземця на території України). Іноземець не порушив зазначений строк, якщо в межах цього 180-денного періоду він перебував на території України не більше 90 днів.

 Відповідно до ст. 26 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» іноземець або особа без громадянства можуть бути примусово повернуті в країну походження або третю країну, якщо їхні дії порушують законодавство про правовий статус іноземців та осіб без громадянства за рішенням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері міграції. У рішенні про примусове повернення зазначається термін, протягом якого іноземець або особа без громадянства повинні виїхати з України. Зазначений термін не повинен перевищувати 30 днів з дня прийняття рішення. Рішення про примусове повернення може супроводжуватися забороною щодо подальшого в’їзду в Україну терміном на три роки. Строк заборони щодо подальшого в’їзду в Україну обчислюється з дня винесення такого рішення.

Глибоцький РВ УДМС

в Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Умови тимчасового перебування іноземців на території України.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору