Відбулась виїзна нарада щодо завершення будівництва Йорданештської школи

Сьогодні, 09 лютого, під керівництвом заступника голови Чернівецької облдержадміністрації Ігоря Богатирця та за участі голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія, голови районної ради Петра Панчука, заступника начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Юрія Штефуника, директора ТзОВ «Надія» Василя Бічера та Йорданештського сільського голови Георгія Лютика відбулась виїзна нарада щодо будівництва ЗОШ І-ІІІ ступенів в селі Йорданешти.

В ході наради обговорено необхідність завершення даного об’єкту, оскільки приміщення, де на даний час навчаються діти знаходиться в аварійному стані та відсутні умови для надання якісних навчально-виховних послуг на сучасному рівні. Для завершення будівництва навчального закладу потрібні кошти в сумі 10,7 млн.грн.

Ігор Миколайович пообіцяв докласти максимум зусиль, щоб якнайшвидше здати в експлуатацію школу в селі Йорданешти, що дасть змогу створити належні умови для навчання дітей.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулась виїзна нарада щодо завершення будівництва Йорданештської школи.