8 лютого 2017 року, голова районної державної адміністрації Георгій Придій взяв участь у черговому засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування Глибоцького району. Також у роботі Асоціації взяли участь голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, заступник голови Глибоцької районної ради Віталій Гуменний та керуючий справами районної ради Микола Шмідт.

На засіданні розглянуто наступні питання: про використання земельних паїв та про участь орендарів у соціально-економічному розвитку району. Також у ході роботи Асоціації розглядились питання зміни місцевих податків, суми коштів для утримання пожежних команд у селах району (добровільні внески з кожного господарства), питання щодо змін у статуті Асоціації органів місцевого самоврядування Глибоцького району.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулось засідання Асоціації органів місцевого самоврядування Глибоцького району.