В районній державній адміністрації проведено семінар-навчання

У зв’язку із внесенням змін в Закон України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта, зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 15.12.2015 №1151» Сектор ДРС у Чернівецькій області 02 березня провів семінар-навчання з працівниками райдержадміністрації, селищних сільських рад та об’єднаних територіальних громад Глибоцького району, відповідальних за здійснення та проходження процедури прийняття регуляторних актів. На семінарі розглянуто поняття регуляторного акту і основні маркери його підготовки, аналіз регуляторного впливу, та обговорено зміни до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та постанов Кабінету Міністрів України.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - В районній державній адміністрації проведено семінар-навчання .