01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Міграційна служба інформує

З 1 листопада 2016 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 р. № 745 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 302», якою затверджено новий зразок бланка паспорта громадянина України у формі картки та приведено у відповідність до законодавства Порядок оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України (далі- Порядок).

З прийняттям зазначеного акту паспорт громадянина України буде містити інформацію про податковий номер (реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків) або повідомлення про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків.

 

Відповідно підпункту 15 пункту 14 Порядку до заяви-анкети вноситься додаткова змінна інформація (у разі наявності) — про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків або повідомлення про відмову від його прийняття (для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття зазначеного номера та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу).

Листом-роз’ясненням Державної Міграційної служби України від 03.11.2016 проінформовано, що на зворотній бік паспорта громадянина України вноситься реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), зазначена інформація є необов’язковою, проте необхідною громадянам.

 Прес-служба ДМС України

 

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Міграційна служба інформує.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору