У районі готуються до відзначення Дня захисника України

6 жовтня, керівник апарату Глибоцької райдержадміністрації Валентина Безверхня провела чергове засідання організаційного комітету з нагоди належного відзначення Дня захисника України у Глибоцькому районі. Під час засідання оргкомітету визначено відповідальних осіб, місце і час проведення святкових заходів, дано ряд доручень щодо підготовки до проведення заходів. Затверджено перелік заходів, які проводитимуться напередодні Дня захисника України.

Валентина Іванівна наголосила, що відзначення у Дня захисника України має відбутись на високому патріотичному рівні, гідного вшанування учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях та членів сімей загиблих воїнів. Нагадаємо, День захисника України — державне свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - У районі готуються до відзначення Дня захисника України.