Георгій Придій привітав працівників Глибооцького РЕМу з професійним святом

22 грудня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій разом з головою районної ради Петром Панчуком відвідали Глибоцький РЕМ, де привітали працівників колективу з професійним святом – Днем енергетика.

З вітальним словом до присутніх звернувся Георгій Придій, який наголосив, що колектив працівників Глибоцького РЕМу успішно справляється з покладеними завданнями, незважаючи на складнощі в роботі.

«Від Вашого професіоналізму залежить стабільне життя та якість побуту наших громадян. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, буде тепло і затишно. Тож бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру Вам і Вашим родинам.» - зазначив Георгій Васильович.

Кращим працівникам вручили почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій привітав працівників Глибооцького РЕМу з професійним святом.