Георгій Придій відвідав село Волока

22 грудня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, в рамках робочої поїздки, відвідав село Волока, де поспілкувався з сільським головою Валентином Глопіною. Керівник районної виконавчої влади завітав у дитячий садочок, де ознайомився з умовами виховання дітей, оглянув ігрові та спальні кімнати, а також перевірив якість продуктів харчування у дошкільному закладі. Георгій Васильович підкреслив важливість створення комфортних умов під час перебування діток в дошкільних закладах, забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти.
Крім того, посадовець відвідав лікарську амбулаторію, відділення зв’язку та відділення каси «Ощадбанку» у населеному пункті. Гарне враження залишилося від відвідування лікарської амбулаторії, де створені необхідні умови для надання медичних послуг. Є фізіотерапевтичний кабінет, денний стаціонар, маніпуляційний, стоматологічний та оглядовий кабінети.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій відвідав село Волока.