01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

На передодні свята Святого Миколая начальник податкової інспекції Володимир Петкович привітав переможців конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни у мріях дитини»

Вже тринадцятий рік поспіль ДПІ у Глибоцькому районі проводить конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни у мріях дитини», основними завданнями якого є формування свідомого ставлення до сплати податків у молоді шкільного віку через реалізацію їх творчих здібностей у прозі, поезії, у галузі образотворчого мистецтва та комп’ютерної графіки. Цьогоріч участь у конкурсі взяли учні загальноосвітніх навчальних закладів Глибоцького району віком від 9 до 15 років. Загалом на конкурс надійшли роботи від дітей з усього району. Це – художні, літературні твори та комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація). Необхідно зазначити, що конкурс набирає все більшої популярності і серед творчої молоді Глибоччини – у цьому році свої доробки представило 40 дітей.
До податкової інспекції надійшло 34 малюнки, 4 літературних творів та 2 роботи з комп’ютерної графіки (комп’ютерної анімації). За словами начальника ДПІ у Глибоцькому районі ГУ ДФС в Чернівецькій області Володимира Володимировича, з кожним роком якість, майстерність та глибина дитячих робіт збільшується.

«В цьогорічному конкурсі відчувається велика напруга та переживання за майбутнє України. Адже події, що відбуваються в країні об’єднують українців та прищеплюють патріотизм. Крізь призму свого сприйняття діти демонструють те, як вони розуміють та вболівають за майбутнє країни і, можливо, навіть більше, ніж дорослі, переймаються державними видатками на освітню, культурну, оздоровчу, спортивну та інші сфери, які вкрай необхідні для існування повноцінного суспільства», - сказав очільник районної інспекції.
На обласному рівні ІІ етапу Конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни - у мріях дитини» перемогли 3 дітей з різних шкіл району та 4 дітей на районному рівні. Переможці, які зайняли місця на обласному рівні – Хоміцька Марія – 1 місце (Глибоцький ліцей), Покс Дмитро – 2 місце (Кам’янська ЗОШ), Сташеску Лівія – 2 місце (Нижньосинівецька ЗОШ) та на районному – Білик Дарія (Коровійська ЗОШ), Пітей Михайло – (Грушівська ЗОШ), Кінащук Іван (Кам’янська ЗОШ), Чиботар Альона (Глибоцький ліцей) нагороджені грамотами та заохочувальними подарунками. Ми пишаємося нашими переможцями та бажаємо їм здоров’я, благополуччя та мирного неба, а також - творчих злетів та перемог в майбутньому. А всіх дітей, які не зайняли призові місця закликаю не засмучуватись, а прийняти участь у конкурсі в наступному році. Своєю працею та наполегливістю ви точно обов’язково досягнете успіху наступного разу!».

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На передодні свята Святого Миколая начальник податкової інспекції Володимир Петкович привітав переможців конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни у мріях дитини».
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору