Прийміть щирі привітання з нагоди професійного свята!
Функції РАЦСів - знаходитися в гущі подій людських доль, і це зовсім не просто. Працівники відділів записів актів цивільного стану з усіх сил намагаються залишатися максимально толерантними і спокійними у своїй роботі, не дивлячись на те, що це зовсім не просто, адже ситуації, які вимагають участі працівників РАЦСу в основному не можуть залишати людей байдужими. Народження і смерть, укладання та розірвання шлюбу, зміна імені та встановлення батьківства, а також удочеріння та усиновлення, видача та відновлення ключових громадянських документів, все це дуже важливо для нас всіх. Віримо, що й надалі приходячи в РАЦС, ми отримуватимо розуміння та кваліфіковане професійне обслуговування.
Бажаю Вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій, щоб не вичерпалася Ваша віра в щедрість людської душі, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям! Гарного Вам настрою і мудрості! Сімейного щастя і якомога більше радісних моментів і в роботі і поза нею!
З повагою голова райдержадміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Днем працівників органів РАЦСу.