Георгій Придій відвідав села Тереблече та Горбівці

Сьогодні, 7 жовтня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій разом з першим заступником голови РДА Віталієм Гуменним, в рамках робочої поїздки відвідали села Тереблече та Горбівці, де поспілкувалися з сільським головою Валерієм Сакою. В ході зустрічі обговорено питання соціально-економічного розвитку населених пунктів та перспективи реалізації реформи децентралізації влади згідно із Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Голова райдержадміністрації Георгій Придій зазначив, що насамперед децентралізація влади направлена на розвиток громади, покращення сфери послуг, життєзабезпечення населення.

Посадовці оглянули завершення ремонтних робіт в сільських будинках культури в с. Тереблече та с. Горбівці виконані за кошти сільського бюджету. Наразі замінено вікна, оздоблено фасад та встановлена бруківка. Сільські будинки культури є осередками не лише культурного життя селян, але й простором для спілкування та активності місцевої громади – зазначив Георгій Васильович. Крім того, керівники районної виконавчої влади разом з сільським головою відвідали батьків загиблого учасника антитерористичної операції Іллі Василаша - Євгена Івановича та Марію Дмитрівну. Також перебуваючи в с. Горбівці оглянули благоустрій подвір’я церкви Святої Параскеви. Планується, що 24 жовтня відбудеться освячення даного храму.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій відвідав села Тереблече та Горбівці.