Ще донедавна монополістом у сфері доставки та виплати пенсій було державне підприємство «Укрпошта» з мережею сільських поштових відділень. Але витрати на доставку пенсій через поштові відділення теж зростають. В умовах реформування вітчизняної пенсійної системи, поступового збільшення розміру пенсій українська пенсійна скарбниця потребує економії коштів.
Тому, на вимогу часу, поглиблюється співпраця з банківськими установами, які уповноважені обслуговувати пенсіонерів. Адже банківські установи обслуговують пенсіонерів безкоштовно. Виплату пенсій здійснюють тільки надійні банки, які, крім того зацікавлюють клієнтів – одержувачів пенсій різноманітними бонусами.

Це і знижки на ліки в аптеках, збільшення розміру відсотків, які нараховуються по залишках коштів на поточних рахунках одержувачів, розширення інших додаткових послуг щодо обслуговування пенсіонерів, наприклад, оплату комунальних послуг, отримання коштів за пластиковими картками.
Отже, пенсіонери мають можливість одержувати свої пенсійні виплати у відділеннях банків району про відкриття пенсійного рахунку та передати заяву до управління Пенсійного фонду (Глибока, вул. Першотравнева,10).

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Управління Пенсійного фонду України в Глибоцькому районі роз’яснює: «Позитивні переваги отримання пенсій через банківські установи».