Шановні працівники архівних установ!
Архівні матеріали – це безцінне джерело інформації про минуле і сьогодення нашого краю, України, про життя людини, суспільства і держави, яке має унікальний вплив на формування національної свідомості наших громадян та засвідчує вагомий внесок українців у суспільно-політичний та економічний розвиток.
Неможливо переоцінити роль архівістів у забезпеченні нерозривного зв’язку сьогодення, минулого та майбутнього, в збереженні незаперечної історичної правди. Щодня торкаючись документальних свідчень історичного поступу нашого народу, Ви краще за багатьох відчуваєте відповідальність перед його величністю Часом.
Завдяки Вашому високому фаховому рівню, щоденній самовідданій праці, мудрості та ентузіазму документальні свідчення тих непростих подій, що наразі відбуваються у суспільстві, назавжди залишаться в пам’яті прийдешніх поколінь, а жителі нашого району отримують документальні підстави для захисту своїх конституційних прав.
Бажаю Вам, шановні архівісти, мирного неба, міцного здоров’я, невичерпної енергії, життєвої наснаги, злагоди та родинного тепла!

З повагою голова райдержадміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Днем працівника архівних установ.