Глибоччину відвідав Іван Мунтян

24 грудня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відвідав Глибоцький район, де спільно з головою Глибоцької районної державної адміністрації Георгієм Придієм та першим заступником голови РДА Віталієм Гуменним  ознайомилися з будівництвом будинку для переселенців. Посадовці поспілкувалися з Глибоцьким селищним головою Григорієм Ванзуряком щодо завершення даних робіт. Також в ході робочої зустрічі обговорено проведення подальшої децентралізації в районі.

В рамках цієї поїздки Іван Мунтян спільно з головою Глибоцької районної державної адміністрації Георгієм Придієм та першим заступником голови РДА Віталієм Гуменним  відвідали село Тарашани, де поспілкувалися з сільським головою Василем Чуляком та оглянули хід виконання ямкового ремонту автомобільної дороги.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоччину відвідав Іван Мунтян.