24 грудня, в управлінні праці та соціального захисту населення Глибоцької райдержадміністрації під керівництвом заступника голови РДА Іллі Лопуляка відбулося засідання районної комісії з розгляду питань пов’язаних з призначенням всіх видів соціальних допомог. На засіданні розглянуто 160 зверненнь громадян. З них: 117 звернень громадян з приводу призначення житлових субсидій з яких 117 призначено; 42 звернення щодо призначення державних соціальних допомог з яких 9 відмовлено; 1 звернення щодо надання одноразової матеріальноїї допомоги. За результатами роботи з кожного звернення відповідно до чинного законодавства прийняті рішення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Ілля Лопуляк провів засідання комісії з розгляду питань пов’язаних з призначенням всіх видів соціальних допомог.