Відбулась ІІІ сесія Глибоцької районної ради VII скликання

25 грудня, в залі районної ради відбулась ІІІ сесія Глибоцької районної ради VII скликання. Участь у засіданні сесії взяли голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, організацій та установ району.
Засідання сесії районної ради розпочалося з привітання працівників культури з новорічними та різдвяними святами.
Районна рада розглянула питання порядку денного сесії про обрання заступника голови районної ради. За пропозицією голови районної ради заступником депутати обрали Гуменного Віталія Васильовича.
На порядок денний винесено наступні питання: про Програму економічного і соціального розвитку Глибоцького району на 2016 рік;

про виконання «Районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2010-2015 роки»; про затвердження «Районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2021 роки»; про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) та членів їх сімей на 2015-2018 роки; про програму підвищення ефективності діяльності Глибоцького об'єднаного районного військового комісаріату на 2016- 2017 роки; про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та інше.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулась ІІІ сесія Глибоцької районної ради VII скликання.