Дорогі земляки!
Шановні Глибочани!
Прийміть мої найщиріші привітання зі світлим Різдвом Христовим! Свято Різдва символізує народження усього красивого, доброго, світлого. Ця прекрасна, улюблена з дитинства пора має особливе значеня для кожного з нас, бо з давніх-давен пов’язана в народі з очікуванням дива, чогось нового, незвіданого, казкового. Свято Різдва Христового нагадує про велику надію людства на спасіння. У ці дні всі ми ще раз осмислюємо велич свята, згадуємо найбільш яскраві події року, що минає, аналізуючи помилки й радіючи перемогам.
У світле свято, коли торжествують Небо і Земля, коли лунає багатоголосся різдвяних колядок, бажаю Вам, дорогі краяни, мирного неба, міцного здоров'я, душевного спокою, добробуту і щастя. Різдвяна зірка знову сходить над землею, сповіщаючи нам про народження Божого Дитяти. Нехай маленький Ісус благословить кожну родину вірою і надією, радістю і любов'ю. Нехай збудуться найзаповітніші мрії.
Гарних Вам радісних різдвяних і новорічних свят!
Христос народився!
Славімо його!

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія християнам західного обряду з Різдвом Христовим .