З родинним теплом для учасників АТО

Незабаром українці відзначатимуть новорічні та різдвяні свята, які дарують надію на краще, віру в перемогу добра над злом. Цьогорічні свята є сумним для всієї України, адже співпали з великою трагедією всього українського народу – війною. Враховуючи нинішню ситуацію в країні, не всі родини зможуть в повному складі зібратися за святковим столом. Багато чоловіків, синів та батьків продовжують гідно виконувати свій обов’язок на Сході України - захищати свої родини, землю, де вони народились і виросли. Щоб бійці, навіть перебуваючи за сотні кілометрів від дому, відчули підтримку і родинне тепло - за ініціативи голови Глибоцької районної спілки воїнів Афганістану Василя Білійчука та художнього керівника Черепковецького будинку культури Ольги Репчук жителі села Черепківці підготувалидомашні смаколики.  До збору передачі для наших героїв долучилися Черепковецька ЗОШ та ДНЗ, ПП Чоботар, депутат обласної ради Валерій Грижук, депутат районної ради Володимир Мунтян та жителі сіл Черепківці, Новий Вовчинець.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - З родинним теплом для учасників АТО.