Георгій Придій провів робочу нараду

29 грудня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій за участі голови районної ради Петра Панчука, першого заступника голови РДА Віталія Гуменного, заступника голови РДА Іллі Лопуляка, начальника відділу надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Сергія Маслюка, начальника відділу архітектури та містобудування Петра Баб’юка, начальника Глибоцького РЕМу Анатолія Лукаша, селищного та сільських голів провів робочу нараду.

В ході наради обговорювалися заходи з реалізації проекту за рахунок фонду цільових екологічних інвестицій, а саме, коштів Державного бюджету, отриманих від продажу частин встановленої кількості викидів парникових газів, передбачених статтею 17 Кіотського протоколу.

Зокрема, планується провести заходи з демонтажу ртутних ламп та замінити їх на світлодіодні на лініях вуличного освітлення Глибоцького району. Також розглянуто можливість проведення нових ліній освітлення в тих частинах населених пунктів району, де вони відсутні. Даний проект дозволить скоротити викиди шкідливих речовин в атмосферу та зменшити енерговитрати в системах освітлення.

За результатами наради надано ряд доручення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів робочу нараду.