Шановні юристи !
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста!
Це свято тих, хто вносить свій безпосередній і посильний внесок в правову розбудову нашої незалежної Держави, людей юридичної науки і практики, яким належить видатне місце в формуванні правової свідомості співвітчизників. У цей знаменний день глибоко переконаний в тому, що ваші фахові знання, професійна майстерність, творчий підхід та інтелектуальний потенціал стануть запорукою здійснення та забезпечення демократичних реформ у нашій державі, гарантією її впевненого поступу вперед.
Нехай справа, якій Ви присвятили життя, приносить тільки радість та користь людям. Вірю, що успіх та впевненість у прийнятих рішеннях будуть супроводжувати вас в усіх справах та починаннях, а досвід та мудрість допомагатимуть досягти професійних вершин.
В день професійного свята, вітаю Вас і зичу мирного неба, міцного здоров’я, радості, добра та світлого майбуття.
Хай чисте сумління і власна гідність супроводжують Вас на професійному шляху а тепло, щирість, віра і любов – у родинному житті.
З повагою голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з нагоди Дня юриста.