01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Глибоччина відзначила День Європи та День вишиванки

18 травня на центральній площі смт Глибока відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Європи в Україні, Дня вишиванки та Міжнародного дня музею. День Європи в Україні особливе свято для України та її народу. Участь у святкуванні взяли заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Ігор Богатирець, голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій, голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, начальник управління міжнародного співробітництва та інвестицій ОДА Ганна Жебчук, голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк. 
Кращі учні Глибочини урочисто підняли Державний Прапор України, прапор Європейського Союзу. Усі охочі мали нагоду насолодитися виступами вихованців Глибоцького районного комунального будинку творчості та дозвілля, які продемонстрували музичні й танцювальні номери країн Європи. 
«Підписавши угоду про асоціацію з ЄС, наша країна зробила вибір – свідомо обрала курс на утвердження демократичних принципів, інтеграцію до європейських інституцій. Це шлях, який обрав сам народ. Саме в ці дні українці справді мають нагоду разом із іншими європейськими народами продемонструвати свою єдність в утвердженні спільних цінностей і побачити нові перспективи розвитку в ЄС» - з такими словами до присутніх звернувся Георгій Придій. 
Для учнівської молоді організатори свята підготували в цей день – різні квести. До уваги гостей представлено вишиванки майстринь всього району. Найприємнішою частиною свята було нагородження грамотами кращих працівників музею та найактивніших учасників конкурсів.

 

 

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоччина відзначила День Європи та День вишиванки.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору