01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Служба пробації працює

Згідно Закону України № 160-VIII від 05.02.2015 р. «Про пробацію» та Наказу Міністерства юстиції № 200/5 від 27.01.2017 року «Про затвердження Порядку складення досудової доповіді» 18.04.2017 року фахівцем з питань соціальної роботи Глибоцького РС з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації було підготовлено досудову доповідь на неповнолітнього.
На підготовці досудової доповіді були присутні неповнолітній обвинувачений та його мати, які брали активну участь і допомагали. Під час складенні досудової доповіді налагоджувалась співпраця з Глибоцьким РЦСССДМ, Глибоцькою ЦРКЛ, Глибоцькою гімназією, службою у справах дітей, ювенальною превенцією Глибоцького ВП Сторожинецького ВП ГУНП та Глибоцькою селищною радою. Досудова доповідь включає в себе: Оцінку ризику вчинення повторного кримінального правопорушення, характеристика з місця проживання, характеристика зі школи, характеризуючи дані з ювенальної превенції, ССД, РЦСССДМ, довідки з ЦРКЛ.
Досудова доповідь дає більше характеризуючих даних, які надають більш повну картину про обвинуваченого, завдяки якій суд виносить своє рішення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Служба пробації працює.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору