Ілля Лопуляк відвідав дитячий табір «Вогник Буковини»

23 травня, в рамках робочої поїздки заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Ілля Лопуляк спільно з начальником відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Чернявським В’ячеславом та представниками відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Глибоцькому районі відвідали дитячий табір «Вогник Буковини» в селі Валя-Кузьмина. В ході візиту представники влади перевірили стан підготовки до відкриття табору, додержання вимог санітарного законодавства, пожежної безпеки закладом оздоровлення та відпочинку.

Ілля Лопуляк дав ряд відповідних доручень щодо підготовки відкриття табору та організації роботи на належному рівні, які необхідно терміново вжити.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Ілля Лопуляк відвідав дитячий табір «Вогник Буковини».