Відбулося засідання круглого столу

Сьогодні у Глибоцькій центральній районній бібліотеці відбулося засідання круглого столу під  назвою «Кава з консулом». Захід ініційований Чернівецькою обласною науковою бібліотекою в рамках відкритих пунктів європейської інформації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках». Вже з минулого року започаткувала у бібліотеках області проект «Кава з Консулом». У травні місяці цього року відбуваються такі зустрічі, присвячені Дню Європи.

Участь у засіданні круглого столу взяли: Елеонора Молдован – генеральний консул Румунії в місті Чернівці, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Коломієць, голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, завідувач відділу Головного департаменту з питань внутрішньої політики Адміністрації Президента України Олег Качковський, начальник відділу комунікацій обласної державної адміністрації Леся Нос, керівник апарату райдержадміністрації Валентина Безверхня, керуючий справами районної ради Микола Шмідт, начальник управління освіти Василь Барарюк, методист управління освіти Олена Міхай, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Рєпіна, головний редактор районної газети «Новий день» Микола Шапка, голови сільських рад, завідуючі бібліотеками-філіями та директори клубних закладів.

Зустріч відбувалася в рамках відзначення Дня Європи, транскордонного співробітництва та тісної співпраці із сусідньою країною Румунією. Генеральний консул Елеонора Молдован привітала із набуттям безвізового режиму з країнами Євросоюзу, розповіла про відносини України та Румунії, про європейські цінності, культурні зв’язки, висловивши впевненість у подальшій тісній співпраці та взаєморозумінні між нашими народами.

Директор РЦБС розповіла про роботу пункту європейської інформації який діє при центральній районній бібліотеці, про участь в спільному проекті із сусідньою бібліотекою із Сучавського повіту імені Сбієру «Бібліотеки – відкриті ворота до знань» Програми Румунії – Україна - Республіка Молдова».  На завершення Елеонора Молдован подарувала для бібліотек району книги краєзнавчого характеру на румунській мові та щиро подякувала за організовану зустріч.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулося засідання круглого столу.